Jsme tým právníků a advokátů působících v advokátní kanceláři Pak & Švehelka, která se zdravotnickému právu věnuje už od 90. let. Od té doby máme za sebou stovky úspěšných případů, kdy jsme našim klientům pomohli domoci se náhrady škody. Podívejte se na příklady z naší praxe.

Vedle dlouholetých zkušeností je naší největší předností spojení dvou odborností, které jsou pro zdravotnické právo klíčové: práva a medicíny.

V naší kanceláři totiž působí také právníci, kteří vystudovali právnickou i lékařskou fakultu a dívají se tak na problém z obou úhlů pohledu, což je pro klienta významná přidaná hodnota advokátní práce, která navíc zvyšuje šanci na úspěšný výsledek případu.

V naší praxi jsme se setkali s velkým množstvím případů a lidských osudů, a proto dobře rozumíme situaci, v níž se klienti domáhající se náhrady škody nacházejí. Postupujeme vždy citlivě a empaticky.

Věříme, že úlohou advokáta je klientovi pomoci získat odškodnění – to vše bez zbytečných stresů, vysokých nákladů ze strany klienta v průběhu řízení a dalších komplikací, které by tíživou situaci klienta ještě umocnily. I proto jsme vytvořili jednoduchý a férový systém odměňování naší práce.

Podrobnější informace o našem týmu najdete na samostatném webu naší advokátní kanceláře. Chcete-li poradit s vaším případem, zavolejte nám nebo napište.

Tým naší advokátní kanceláře pro náhrady škody:

Zdravotnická dokumentace

JUDr. Viktor Pak
222 311 460 / 602 245 867
viktor.pak@paksvehelka.cz

Zdravotnická dokumentace

MUDr. Mgr. Mario Švehelka
777 258 669 / 317 792 387
svehelka@paksvehelka.cz

Zdravotnická dokumentace

MUDr. Mgr. Jan Čeněk
222 311 460 / 604 660 838
cenek@paksvehelka.cz